Brouwerij ’t IJ Amsterdam

Een locatiestudie voor Brouwerij ’t IJ in Amsterdam

Brouwerij ’t IJ is een kleine lokale bierbrouwerij. Omdat de vraag naar hun bier groter is dan het aanbod wordt er gezocht naar een nieuwe logistieke brouwerij. Een van de opties bevindt zich in het gebied Minervahaven van het Havenbedrijf Amsterdam en Vastgoedbedrijf Heren 2.

Het verzoek is om een ontwerp te maken van de nieuwe logistieke brouwerij, inclusief brouwhuis, kantoor, opslag, laden en lossen en een proeflokaal aan de straat. Bovenop de brouwerij komen twee verhuurbare kantoorlagen en onder de brouwerij komt een stallingsgarage.

Opdrachtgever
Brouwerij ’t IJ
Plaats
Amsterdam
Functie
Horeca en kantoor
Oppervlakte
circa 2000 m2 bvo
Status
Schetsontwerp 2012
Projectteam
ir. Robert van Moorselaar , ir. Leon Broeren

Top locatie! Hopelijk is het haalbaar om de nieuwe logistieke brouwerij van Brouwerij ’t IJ aan het IJ in Amsterdam te realiseren. Naast een locatie onderzoek hebben Robert en Leon ons door het vastgoed moeras geleid.

Brouwerij 't IJ